Witamy!

Jesteśmy jedna z najstarszych szkół językowych w Polsce. Działalność edukacyjną prowadzimy od 1989 roku, uczymy już ponad 30 lat. Mieliśmy przyjemność uczyć już około 7 000 osób w różnym wieku (od przedszkolaków do emerytów) na kursach organizowanych w siedzibie szkoły, w firmach i zakładach pracy oraz około 1 000 osób na szkoleniach dofinansowanych ze środków UE.

Doświadczenie, które zdobyliśmy procentuje w staraniach o rzetelność i efektywność nauczania. Doświadczenie nie może oznaczać jednak rutyny. Staramy się więc ciągle zmieniać i ewoluować w kierunku zwiększenia atrakcyjności i adaptacji do zmieniającego się świata, również zmieniających się tendencji w metodyce nauczania i stosowaniu nowoczesnych środków wspomagających proces edukacji. Nauka języka obcego to proces, który oprócz zaangażowania ucznia i nauczyciela, wymaga czasu, wytrwałości i systematyczności. Naszym uczniom proponujemy naukę na kilku poziomach w każdej grupie wiekowej, aż do uzyskania postawionego przed sobą celu. Celem podstawowym jest oczywiście uzyskanie sprawności językowej na odpowiednim poziomie określonym w ESOKJ, dodatkowymi celami są egzaminy po szkole podstawowej, maturalne oraz międzynarodowe. Gwarantujemy osiągnięcie tych celów, wymagając oczywiście współpracy i zaangażowania uczniów. O naszej skuteczności najlepiej przekonać się zapisując się na odpowiedni kurs.

obrazek szkoła języków

Pozaj naszych lektorów

obraz szkoła języków mariusz płocica

Mariusz Płocica

Założyciel szkoły, koordynator całości przedsięwzięcia, lektor języka niemieckiego, absolwent filologii germańskiej na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie, nauczyciel w Zespole Szkół Innowacyjnych w Jarosławiu.

obraz szkoła języków jacek gwozdz

Jacek Gwóźdź

Lektor języka angielskiego, absolwent Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II, , specjalność Filologia Angielska nauczyciel w Szkole Podstawowej Sióstr Niepokalanek w Jarosławiu.

obraz szkoła języków iwona karpinska

Iwona Karpińska

Lektorka języka angielskiego, absolwentka filologii angielskiej w Wyższej Szkole Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych w Katowicach, nauczycielka w Zespole Szkół Innowacyjnych w Jarosławiu.​

obraz szkoła języków sylwia holowacz

Sylwia Hołowacz

Lektorka języka angielskiego, absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie Rzeszowskim, Uniwersytecie Wiedeńskim oraz Edgware Academy w Londynie. Nauczycielka w Szkole Podstawowej nr 5 im. Baśki Puzon w Jarosławiu.

obraz szkoła języków robert poliskiewicz

Robert Poliśkiewicz

Lektor języka angielskiego, absolwent filologii angielskiej w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Przemyślu, nauczyciel w I Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu.

obraz szkoła języków agnieszka sus

Agnieszka Sus

Lektorka języka angielskiego, absolwentka Akademii Humanistyczno Ekonomicznej w Łodzi, nauczycielka w Szkole Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza w Jarosławiu.

obraz szkoła języków mariusz czajka

Mariusz Czajka

Lektor języka angielskiego, absolwent filologii angielskiej na Uniwersytecie Rzeszowskim oraz filologii germańskiej w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Przemyślu, nauczyciel Zespołu Szkół Innowacyjnych w Jarosławiu.

obraz szkoła języków erika brzyska

Erika Brzyska

Lektorka języka angielskiego, absolwentka Wyższej Szkoły Języków Obcych im. S.B.Lindego w Poznaniu. Nauczycielka w Szkole Mistrzostwstwa Sportowego w Jarosławiu.

obraz szkoła języków roksana zajac

Roksana Zając

Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie na kierunku filologia angielska nauczycielska. Obecnie pracuje jako lektor oraz nauczyciel w Zespole Szkół Innowacyjnych w Jarosławiu.