fbpx
Kursy językowe online

Szkoła Językowa

Szkoła Języków Obcych ABM

Zaufaj szkole z tradycjami!


Zapisz się


Kursy dla początkujących


O NASobrazek szkoła języków

Jesteśmy jedną z najstarszych szkół językowych w Polsce. Działalność edukacyjną prowadzimy od 1989 roku, uczymy już ponad 30 lat.


Jak uczymy – pytania i odpowiedzi

Doświadczenie, które zdobyliśmy procentuje w staraniach o rzetelność i efektywność nauczania. Doświadczenie nie może oznaczać jednak rutyny. Staramy się więc ciągle zmieniać i ewoluować w kierunku zwiększenia atrakcyjności i adaptacji do zmieniającego się świata, również zmieniających się tendencji w metodyce nauczania i stosowaniu nowoczesnych środków wspomagających proces edukacji. Nauka języka obcego to proces, który oprócz zaangażowania ucznia i nauczyciela, wymaga czasu, wytrwałości i systematyczności. Naszym uczniom proponujemy naukę na kilku poziomach w każdej grupie wiekowej, aż do uzyskania postawionego przed sobą celu. Celem podstawowym jest oczywiście uzyskanie sprawności językowej na odpowiednim poziomie określonym w ESOKJ, pozwalającym na swobodne porozumiewanie się w środowisku obcojęzycznym, komunikowanie się ze światem bez bariery językowej. Dodatkowymi celami są egzaminy międzynarodowe i maturalne. Gwarantujemy osiągnięcie tych celów, wymagając oczywiście współpracy i zaangażowania uczniów. O naszej skuteczności najlepiej przekonać się zapisując się na odpowiedni kurs.

Oferta

obraz szkoła języków online

Kursy Online

Wszystkie zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych, doświadczonych lektorów. Poznaj zasady prowadzonych przez nas kursów, grupy wiekowe, poziomy, a także dostępne narzędzia i wymagania sprzętowe.

Dowiedz się więcej

Angielski dla młodzieży

Kursy Stacjonarne

Kursy stacjonarne z języka angielskiego oraz niemieckiego odbywają się w siedzibie Szkoły w Jarosławiu. Dowiedz się więcej o formie zajęć, terminach kursów, godzinach lekcji, dostępnych grupach wiekowych oraz poziomach.

Dowiedz się więcej

Kurs języka angielskiego dla dzieci

Dla dzieci

Im wcześniej – tym lepiej. Dziecko chłonie język obcy całym sobą. Dowiedz się jak to robimy, że Twoje dziecko nie może doczekać się kolejnych zajęć! Zapraszamy na zajęcia dla dzieci z języka angielskiego zarówno w formie stacjonarnej jak i online!

Dowiedz się więcej

Języki

English is fun!

W dzisiejszych czasach nie trzeba nikogo przekonywać, jak ważna jest nauka języków obcych. Znajomość języka angielskiego otwiera drogę do poznania świata, zdobycia dobrej pracy, zawarcia międzynarodowych znajomości. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi uczniowie nie tylko zdali egzaminy na dobrym poziomie, ale potrafili także swobodnie porozumiewać się w międzynarodowym środowisku.

Chcąc urzeczywistnić hasło „English is fun!” staramy się uatrakcyjnić zajęcia, żeby nauka nie była tylko wysiłkiem, ale dostarczała również rozrywki, elementów zabawy oraz satysfakcji z osiąganych postępów.

Englisch ist ein Muss, Deutsch ein Plus!

Znajomość języka niemieckiego otwiera możliwości biznesowe. Dzięki dobrej współpracy gospodarczej Polski z krajami niemieckojęzycznymi znajomość tego języka jest bardzo ceniona przez pracodawców polskich i międzynarodowych. To właśnie językiem niemieckim posługuje się w Europie od dziecka najwięcej osób – ok. 95 milionów.

Obawiasz się, że nauka niemieckiego przerośnie Twoje możliwości? Zapisz się na zajęcia a przekonamy Cię, że niemiecki nie jest taki trudny jak myślisz!

obraz szkoła języków nauka angielskiego, nauka niemieckiego

Jak uczymy

W nauczaniu języków obcych, zarówno w formie stacjonarnej jak i online, posługujemy się metodą komunikatywną, która opiera się na aktywnym rozwijaniu podstawowych zdolności językowych: mówienia, słuchania, pisania i czytania. Kładziemy szczególny nacisk na kształtowanie praktycznych umiejętności posługiwania się językiem obcym, głównie w różnorodnych sytuacjach werbalnych. Uczymy swobodnego i poprawnego porozumiewania się w różnych sytuacjach życia codziennego i zawodowego, formułowania opinii i argumentowania. Zachęcamy słuchaczy do spontaniczności i kreatywności podczas zajęć. Naukę prowadzimy w oparciu o oryginalne, nowe podręczniki wydawnictw obcojęzycznych; w celu urozmaicenia i uatrakcyjnienia zajęć wykorzystujemy materiały audio i wideo, programy komputerowe, oprogramowanie do tablicy interaktywnej.


Dowiedz się więcej

Grupy wiekowe

Na kursy języka angielskiego i niemieckiego zapraszamy osoby w każdym wieku!

Angielski dla dzieci
Angielski dla młodzieży
Angielski dla dorosłych
Kurs języka angielskiego dla dzieci
Angielski dla dzieci
Kursy maturalne z języka angielskiego
Angielski dla dzieci
Angielski dla dzieci
Kursy języka angielskiego dla dorosłych

Poprzednie
Następne

Grupy wiekowe

Zapisy i płatności

Sprawdź warunki oraz terminy zapisów na kursy stacjonarne oraz online, cennik na rok 2023/2024, oraz regulamin szkoły.

 

Zapisy na rok 2023/2024

Kursy stacjonarne
Kursy online – z lektorem
Język angielski
Język niemiecki

 

Cennik

Sprawdź szczegóły dotyczące opłat za kurs językowy w roku 2023/2024

 

Regulamin

Regulamin kursów online
Regulamin kursów stacjoanrnych

Egzaminy i certyfikaty

obraz szkoła języków egzamin z języka angielskiego, egzamin z języka niemieckiego, matura z angielskiego, matura z niemieckiego, FCE

Egzaminy

Przygotowujemy skutecznie do egzaminów międzynarodowych, maturalnych i po szkole podstawowej.

100% zdawalności !


Dowiedz się więcej

ESOKJ

Europejski System Opisu Kształcenia Językowego ujednolica nazewnictwo kursów językowych, ich poziomy i wymagania. ESOKJ określa wymagania egzaminów certyfikatowych oraz gwarantuje wzajemną uznawalność certyfikatów, dyplomów i zaświadczeń wydawanych przez różne instytucje w różnych krajach.


Dowiedz się więcej

szkoła języków angielski niemiecki

Pozaj naszych lektorów

obraz szkoła języków mariusz płocica

Mariusz Płocica

Założyciel szkoły, koordynator całości przedsięwzięcia, lektor języka niemieckiego, absolwent filologii germańskiej na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie, nauczyciel w Zespole Szkół Innowacyjnych w Jarosławiu.

obraz szkoła języków jacek gwozdz

Jacek Gwóźdź

Lektor języka angielskiego, absolwent Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II , specjalność Filologia Angielska , nauczyciel w Szkole Podstawowej Sióstr Niepokalanek w Jarosławiu.

obraz szkoła języków iwona karpinska

Iwona Karpińska

Lektorka języka angielskiego, absolwentka filologii angielskiej w Wyższej Szkole Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych w Katowicach, nauczycielka w w Zespole Szkół Innowacyjnych w Jarosławiu.

obraz szkoła języków robert poliskiewicz

Robert Poliśkiewicz

Lektor języka angielskiego, absolwent filologii angielskiej w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Przemyślu, nauczyciel w I Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu.

obraz szkoła języków agnieszka sus

Agnieszka Sus

Lektorka języka angielskiego, absolwentka Akademii Humanistyczno Ekonomicznej w Łodzi, nauczycielka w Szkole Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza w Jarosławiu.

obraz szkoła języków mariusz czajka

Mariusz Czajka

Lektor języka angielskiego, absolwent filologii angielskiej na Uniwersytecie Rzeszowskim oraz filologii germańskiej w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Przemyślu, nauczyciel Zespołu Szkół Innowacyjnych w Jarosławiu.

obraz szkoła języków erika brzyska

Erika Brzyska

Lektorka języka angielskiego, absolwentka Wyższej Szkoły Języków Obcych im. S.B.Lindego w Poznaniu. Nauczycielka w Szkole Mistrzostwstwa Sportowego w Jarosławiu.

obraz szkoła języków roksana zajac

Roksana Zając

Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie na kierunku filologia angielska nauczycielska. Obecnie pracuje jako lektor oraz nauczyciel w Zespole Szkół Innowacyjnych w Jarosławiu.

Aneta Stój 3

Aneta Stój-Krupa

Lektorka języka niemieckiego. Absolwentka filologii germańskiej Uniwersytetu Marii Curie- Skłodowskiej w Lublinie, nauczyciel w Zespole Szkół Innowacyjnych w Jarosławiu.

Katarzyna Boruta 3

Katarzyna Boruta

Lektorka języka angielskiego, absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie Rzeszowskim, nauczycielka w Zespole Szkól Innowacyjnych w Jarosławiu.

Paulina Baran

Paulina Baran

Lektorka języka angielskiego, absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie Rzeszowskim. Absolwentka naszej szkoły – wróciła jako lektorka w 2020 roku.

obraz szkoła języków sylwia holowacz

Sylwia Hołowacz

Lektorka języka angielskiego, absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie Rzeszowskim, Uniwersytecie Wiedeńskim oraz Edgware Academy w Londynie. Nauczycielka w Szkole Podstawowej nr 5 im. Baśki Puzon w Jarosławiu.

Kontakt

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat kursów językowych? Skontaktuj się z nami telefonicznie, drogą mailową, wypełnij formularz kontaktowy, lub przyjdź osobiście do siedziby szkoły.

Godziny otwarcia sekretariatu:

Godziny otwarcia sekretariatu:

poniedziałek-piątek godz. 10-18
tel. 16 621 08 76
kom. +48 571 279 873Email:

Email:

sekretariat@abm.edu.plSzkoła Języków Obcych ABM Mariusz Płocica

Szkoła Języków Obcych ABM Mariusz Płocica

ul. Sikorskiego 5
37-500 Jarosławz życia szkoły

Galeria

Zobacz migawki z życia naszej Szkoły

Poznaj naszych lektorów, kursantów, zobacz zdjęcia z najważniejszych wydarzeń.


Pełna galeria


szkoła języków galeria 1


szkoła języków galeria 2


szkoła języków galeria 3


szkoła języków galeria 4


szkoła języków galeria 5


szkoła języków galeria 6


szkoła języków galeria 7


szkoła języków galeria 8

Znajdź nas

Szkoła otrzymała w styczniu 2021 Subwencję finansową w kwocie 18 000 zł, jako wsparcie udzielone przez Polski Fundusz Rozwoju w ramach „Tarczy finansowej 2.0 dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw”.